PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94325}

Dobry agent

The Good Shepherd
6,9 24 243
oceny
6,9 10 1 24243
6,8 5
ocen krytyków
Dobry agent
powrót do forum filmu Dobry agent

...czytając ich opinie. Ale zdążyłem się już przyzwyczaić, że w Polsce robią furorę filmy typu "Dlaczego nie". To troszkę smutne. Film jest rewelacyjny, poruszający temat: Rodzina czy obowiązek wobec kraju?
i o tym że w życiu ciągle musimy podejmować decyzje, które mają wpływ na późniejsze nasze życie.

ocenił(a) film na 7
nori25

Owszem to bardzo dobry film i niośące ze sobą duzo refleksji. Szkoda tylko, ze momentami de Niro nie panuje nad narracją. Ale to z pewnością film wart obejrzenia.

ocenił(a) film na 6
fidelio

De Niro panuje nad narracja w 100%, polecam obejrzec film po raz drugi.

ocenił(a) film na 7
GhostFace

Niesety nie bardzo panuje, gdyz filmowi zdarzaja się dłuzyzny.

ocenił(a) film na 6
fidelio

Nie zgodze sie z toba, ja uwazam ze te dluzyzny sprawiaja ze film ma odpowiedni klimat ktory tworzy spokojna praca kamery. Dla mnie te dluzyzny to atut filmu, dzisiaj takich filmow jak GOOD SHEPHERD juz sie nie robi. De Niro zrobil to po swojemu, i nie widac tutaj chocby najmniejszej checi ''podlizania sie wspolczesnemu widzowi'' i za to warto tez docenic ten znakomity film. Mogl powstac z tego pewnie 100 minutowy dynamiczny film z szybkim montazem, moze wtedy dzisiejsza publika, a nawet krytycy okrzykneli by film ARYDZIELEM, dla mnie jest nim w obecnej postaci. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
fidelio

FOR A FEW DOLLARS MORE??? ty musisz kochac dluzyzny, tak jak ja :))

ocenił(a) film na 7
GhostFace

Uwieobiam dluzyzny jezlei tworza klimat filmu i sa na miejscu tak jak u Leone. Natomiast w Dobrym agencie momentami barkuje dynamizmu w narracji. tak troszeczkę. I nie chodzi mi wcale o to zeby zrobic z tego filmu teledysk. Mysle ze np. Scorcese lepiej by tu sobie poradzil. Robert jest jeszcze malo doswiadzconym rezyserem i pewnie z tego wynikaja te niedostatki narracyjne. Ale film jest dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones