PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94325}

Dobry agent

The Good Shepherd
6,9 24 243
oceny
6,9 10 1 24243
6,8 5
ocen krytyków
Dobry agent
powrót do forum filmu Dobry agent

Nie ocenie filmu, ponieważ go nie obejrzałem. Oczywiście mowie o obejrzeniu do końca, gdyż zmogłem ledwie godzinkę. Niestety film zamiast koncentrować się na wątku śledztwa, pokazuje nam całe życie, włącznie z nudnymi i nic nie znaczącymi elementami życia Wilsona. Rozumiem że Damon miał zagrać zmęczonego agenta, ale w tym filmie jest jak kłoda. Odrzuciło mnie to totalnie. Chociaż jakiś cień ekspresji np. kiedy Clover całuje go nad jeziorem.
Może kiedyś obejrze go w całości bo jednak lądowanie w zatoce świń to dość ciekawy temat.
Ten film na pewno przypasuje ludziom lubiącym gatunek film noir. Wolna akcja, gęsta atmosfera, wątki poboczne.
Jeśli ktoś lubi konkrety, niestety nie polecę tego filmu.

ocenił(a) film na 7
NietypowyKonsument

Film był dość fajny tam nie miało być duzo akcji chodziło żeby pokazać to od wewnątrz , jak werbuje się nowych agentów i szpicli, fakt że mogli pominąć niepotrzebne wątki bo był za długi. Jeżeli chcesz pooglądać coś podobnego z większą ilością akcji to polecam miniserial : http://www.filmweb.pl/serial/Firma+CIA-2007-300992 > ja się nie mogłem odciągnąć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones