PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94325}

Dobry agent

The Good Shepherd
6,9 24 243
oceny
6,9 10 1 24243
6,8 5
ocen krytyków
Dobry agent
powrót do forum filmu Dobry agent

Spodziewałem się czegoś konkretniejszego,a tu flaczyska z olejem i to maszynowy do tego przepalonym!!!Słabo!!!

truskawki_w_smietanie

Nuda, nuda, nuda, nuda .... chyba najnudniejszy film jaki kiedykolwiek oglądałam .

_Lillian_

A gdzie bylo napisane ze to film akcji? Wiekszosc ludzi jak widzi slowo "agent" ma przed oczami agenta 007 z jakas laska u boku w sportowym samochodzie, a najlepiej jak jest jeszcze nafaszerowany kosmicznymi technologiami. Ten film ukazuje zycie szpiega zapewne duzo bardziej realistycznie niz wiekszosc filmow poruszajacych ta tematyke. Nawet Matt Damon i Angelina Jolie za ktorymi nie przepadam bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli. I sprawa najwazniejsza, ktora poruszylem na poczatku to nie jest film akcji tylko dramat polityczny i w tej konwencjki jest zrealizowany wysmienicie.

Moze nie jest to film doskonaly ale napewno nie zasluguje na ocene 1... troche obiektywizmu Lillian

Bete_Noire

Ok. Zgadzam się, może jako dramat polityczny jest bardzo dobrze zrealizowany. Nie oglądałam wielu filmów z tego gatunku. Ale ja wyrażam tu swoją własną subiektywną opinię i będąc w kinie na tym właśnie filmie myślałam, że po prostu wyjdę z sali - co nigdy mi się jeszcze nie zdarzyło. I naprawdę lubię ciężkie i wymagające myślenia kino, ale nigdy więcej dramatów politycznych... Tak więc będę oceniała go na 1, ponieważ naprawdę był to najnudniejszy film jaki widziałam.

ocenił(a) film na 9
_Lillian_

Cóż, ja lubię takie filmy i w tej właśnie materii film jest doskonały, a jak się idzie do kina to powinno się mniej więcej wiedzieć na co się idzie. doprawdy nic mnie tak nie dobija na sali kinowej jak jęki zawiedzionych fanów Spidermana:)

PS Czy nie ciężko było ci dotrwać do rozwinięcia fabuły w Grze?

pink_power

Wiedziałam na co idę do kina ... nie liczyłam na film akcji i powtórzę jeszcze raz ... po prostu mi się nie spodobał (był niezwykle nudny) - każdy ma inny gust ^^

Ps. Nie, Gra nie nudziła mnie ani przez chwilę (również na początku filmu )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones