PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94325}

Dobry agent

The Good Shepherd
6,9 24 243
oceny
6,9 10 1 24243
6,8 5
ocen krytyków
Dobry agent
powrót do forum filmu Dobry agent

Znacie podobne filmy, dobre filmy o tematyce szpiegowskiej?

ocenił(a) film na 7
bruszek1

Z ostatnich najbardziej podobał mi się Tinker Tailor Soldier Spy ze świetną rolą Oldmana.
Syriana z Clooneyem.
Operacja Argo Afflecka
Spy Game z Redfordem. A jak Redford to na pewno Trzy dni kondora.
Całą seria o Bournie też dobra.

dorianset

Dzięki wielkie, ale tak się składa, że właściwie wszystkie "już" widziałem.

bruszek1

Słyszałem dobre recenzje - aczkolwiek sam jeszcze nie oglądałem - o "Firma CIA". To taki miniserial, ponoć wbija w ziemię. Nie wiem, niedługo mam zamiar się przekonać. ;)

ocenił(a) film na 9
wilczekstepowy

Serial GENIALNY! jest jeszce serial Cambridge spies - też bardzo dobry, a z klasycznych to serial Smiley People telewizji BBC z genialną obadą.

ocenił(a) film na 6
bruszek1

Mi bardzo się podobał mało znany film Ósma strona z Billem Nighy i Rachel Weish, niezły też był miniserial (3 części) The Company (po naszemu Firma CIA) z Michalem Keatonem w roli Jamesa "Matki" Angeltona.

tecki

Dziękować

bruszek1

Przede wszystkim Szpieg z 2012, może Tajny agent.

bruszek1

"Szpieg" "Zawód: szpieg" z Redfordem i Pittem i "W sieci kłamstw"

bruszek1

Ściśle tajne 2007

ocenił(a) film na 6
bruszek1

poza tytułami wyminionymi wcześniej:
Secret State (miniserial, political fiction + intelligence)
Agents secrets (Tajni agenci)
A Most Wanted Man (Bardzo poszukiwany człowiek, kolejny Le Carre)
Homeland (sezon 4)
The Honurable Woman (midi(?) serial, rewelacja)
The International (śledztwo na temat prawdziwego przypadku banku BCCI z Lądka z przełomu lat 80- i 90-tych, banku finansującego terroryzm i przemyt broni)
Monachium
Zdrajca (Traior)
Transfer (Rendition)
Transfer

Dla mnie osobiście to "Tinker, Tailor, Soldier, Spy" jest absolutnym majstersztykiem, co więcej opartym na prawdziwych zdarzeniach (vide "piątka z Cambridge")

Kocio

http://www.filmweb.pl/serial/Zaw%C3%B3d%3A+Amerykanin-2013-663711 The Americans

w sumie Tłumaczka Sydneya Pollacka
i Wierny Ogrodnik na podstawie le Carre z swietne obsada.

Natomiast nie polecam http://www.filmweb.pl/film/Kryptonim+U.N.C.L.E.-2015-583309

Przerost formy nad terscia az boli. Budzet pewnie rowny wszystkim tu wymienionym filmom. Super scenografie ale film pusty jak beben. Ani to komedia,smieszna ze sie bija w ubikacji i ja rozwalaja? Albo ze goni trabantem? Ani to thirler ani film akcji. Mdle do bolu ,nudne, bez blysku. Guy Ritchie wyraznie sie przewiozl na tym pastiszu. Oceny dobre bo ludzie lubia budzetey....To mi przypomina epicki gry ktore zajamuja 50 giga danych a radosc z gry to 5 minut.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones